Aktuality

Zasedání tachovského tenisového svazu

Dne 7.3.2019 se v Plané sešli zástupci oddílů Planá,Chodová Planá,Bor,Tachov a Stříbro,aby zrekapitulovali loňský rok a probrali plány do toho letošního.

Krásné hodnocení jsme si vyslechli ze strany Chodové Plané,kde se velice daří práce s dětmi (98 dětí) a je vidět ,že i do budoucna se tento oddíl bude rozvíjet.Jejich zapálení a nadšení budiž všem příkladem.V dětských kategoriích mají 3 družstva a 3 družstva v DC neregistrovaných dospělých.

Na stejné vlně pokračovali i zástupci Plané.Ti už dlouhodobě vychovávají mládež a již několik let se jim daří je zapracovávat i do družstev dospělých. Ti loni dokázali postoupit do vyšší soutěže, k čemuž jim moc gratulujeme. Celoročně pořádají plnou řadu turnajů a i mimo tenisové utužování kolektivu v klubovně se jim moc daří.

Bohužel tím končí pozitiva ze zasedání.U Stříbra a Boru jsme si museli zvyknout na nedostatek členů a tím i možnost cokoli v klubu vytvářet.V případě Boru se ještě vrátím k velkému úspěchu v loňském DC neregistrovaných,kdy hodně překvapivě, ale naprosto zaslouženě celou soutěž ovládli(Noha,Máca,Malík,Kortan).Ještě jednou gratulujeme.

Kapitolou samostatnou je tachovský Slavoj,kdy dlouhodobé spory mezi Slavojem a tenisovým oddílem hodně omezují chod klubu.Škoda slov.

V další části se zasedání věnovalo zvolení nového předsedy.Po několikaletém působení Aleše Patery se na jeho žádost ujal vedení Vojta Mareš. Tím Alešovi děkujeme za dobře odvedenou práci a Vojtovi přejeme hodně štěstí a nadšení do nové práce.

Jedním z posledních bodů bylo domluvení nového formátu DC neregistrovaných.Bude pouze jedna skupina, kde se utká každý s každým. Zúčastní se devět týmů.Dva z Boru a Tachova, tři z Chodové Plané a po jednom z Plané a Stříbra.Začátek soutěže se plánuje na první polovinu května.

No a asi poslední novinka je, že se od nynějška starám o tyto stránky, takže se budu snažit sem dávat vše, co se mi ohledně našeho tenisu dostane pod ruce.

Váš Michal S.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *