Rozpis utkání a výsledky

1. kolo 27.4.2019

SKP Tachov – Slavoj Tachov 3:0
Chada – Novotný 6:2,6:1
Braun – Černý 6:1,6:2
Chada, Braun – Novotný, Uhlíř 6:1,6:1

Sokol Bor A – Sokol Bor C 2:1
Kortan -Šizling 6:4,6:1
Máca – Vávra 6:4,4:6,6:7
Malík, Noha – Šizling, Vávra 6:2,6:0

Baník Stříbro – Sokol Planá 2:1
Samec – Kňourek 6:3,6:1
Nevařil – Wurm 5:7,5:7
Samec, Nevařil – Kulíř, Pham 6:1,6:2


2. kolo 4.5.2019

Sokol Planá – Sokol Bor A 1:2
Honza – Malík 3:6,0:6
Wurm – Noha 2:6,6:2,6:7
Honza, Kulíř – Máca, Kortan 6:4,7:5

Sokol Bor C – SKP Tachov 0:3
Vávra – Chada 1:6,1:6
Šizling – Blažek 2:6,1:6
Vávra, Šizling – Chada, Braun 4:6,1:6

Slavoj Tachov – Slavoj Ch.Planá B 2:1
Hubálek – Dlouhý 6:2,6:1
Novotný – Pokorný 6:1,6:7,7:6
Novotný, Hubálek – Dlouhý, Pokorný 4:6,3:6


3. kolo 11.5.2019

Slavoj Ch.Planá B – Sokol Bor C 2:1
Dlouhý – Dvořák 6:2, 6:2
Pokorný – Šizling 6:2, 6:4
Dlouhý, Suková – Dvořák, Šizling 2:6, 6:7

SKP Tachov – Sokol Planá 3:0
Chada – Kňourek 6:4,7:6
Braun – Wurm 3:6,6:4,6:4
Chada, Braun – Kňourek, Pham 6:1,6:2

Baník Stříbro – Slavoj Ch.Planá C 3:0
Nevařil – Hendrichová 6:2,6:1
Patera – Černá 6:1,6:2
Nevařil, Patera – Hendrichová, Černá 6:1,6:2


4. kolo 18.5.2019

Slavoj Ch.Planá C – Sokol Bor A 0:3
Hendrichová – Malík 1:6, 3:6
Černá – Kortan 3:6, 1:6
Hendrichová, Černá – Malík, Kortan 1:6, 1:6

Sokol Planá – Slavoj Ch.Planá B 0:3
Kňourek – Pokorný 6:1, 4:6, 3:6
Svoboda – Hlačík 3:6, 1:6
Wurm, Pham – Pokorný, Hlačík 1:6, 6:4, 0:1

Sokol Bor C – Slavoj Tachov 1:2
Vávra – Pešta 6:4,6:0
Dvořák – Novotný 3:6,4:6
Šizling, Vávra – Novotný, Uhlíř 5:7,6:1,2:10


5. kolo 1.6.2019

Slavoj Tachov – Sokol Planá  1:2
Pešta – Kňourek 3:6, 4:6
Novotný – Honza Pham  4:6, 4:6
Novotný, Uhlíř – Kulíř st., Wurm 7:5, 2:6, 1:0

SKP Tachov – Slavoj Ch.Planá C 3:0
Blažek – Chval 6:1,6:0
Schejbal – Hendrichová 6:1,6:0
Braun, Chada – Černá, Hendrichová 6:1,6:1

Sokol Bor A – Baník Stříbro


6. kolo 8.6.2019

Baník Stříbro – SKP Tachov

Slavoj Ch.Planá C – Slavoj Ch.Planá B 0:3
Straka – Hlačík 2:6,2:6
Suk – Pokorný 0:6,0:6
Straka, Suk – Hlačík, Pokorný 0:6,0:6

Sokol Planá – Sokol Bor C 3:0
Kňourek – Šizling 6:1, 6:1
Pham – Dvorák 6:4, 6:1
Wurm, Kulíř st. – Šizling, Vávra 6:2, 6:1


7. kolo 15.6.2019

Sokol Bor A – Slavoj Ch.Planá B 2:1
Malík – Pokorný 6:0,6:2
Kortan – Hlačík 1:6,1:6
Noha, Malík – Hlačík, Pokorný 6:3,6:2

Slavoj Tachov – Baník Stříbro 0:3
Pešta – Samec 1:6,1:6
Novotný – Nevařil 2:6,5:7
Novotný, Uhlíř – Patera, Nevařil 2:6,3:6

Slavoj Ch.Planá C – Sokol Bor C 0:3
Straka – Vávra 1:6, 6:1, 1:6
Černá – Dvořák 1:6, 0:6
Straka, Černá – Dvořák, Šizling 1:6, 2:6


8. kolo 22.6.2019

Sokol Planá – Slavoj Ch.Planá C 2:1
Svoboda – Straka 6:2, 6:7, 0:1
Pham – Hendrichová 6:0, 6:2
Kulíř st., Pham – Černá, Hendrichová 6:1, 6:2

Sokol Bor C – Baník Stříbro 0:3
Vávra – Samec 4:6,4:6
Dvořák – Nevařil 1:6,6:7
Dvořák, Šizling – Patera, Samec 1:6,2:6

Slavoj Tachov – Sokol Bor A 0:3
Pešta – Máca 6:4,1:6,4:6
Novotný – Malík 1:6,4:6
Novotný, Uhlíř – Kortan, Malík 0:6,3:6

Slavoj Ch. Planá B – SKP Tachov 1:2
Pokorný – Chada 1:6, 2:6
Hlačík – Braun 7:6, 3:6, 6:4
Pokorný, Dlouhý – Chada, Blažek 2:6, 1:6


9. kolo 29.6.2019

Slavoj Tachov – Slavoj Ch.Planá C 3:0
Novotný – Straka 6:3, 6:1
Uhlíř – Hendrichová 6:1, 6:3
Novotný, Uhlíř – Hendrichová, Černá 6:0, 6:3

Slavoj Ch.Planá B – Baník Stříbro  1:2
Pokorný – Samec 1:6, 4:6
Hlačík – Nevařil 7:6, 6:1
Pokorný, Hlačík – Samec, Nevařil 3:6, 1:6

Sokol Bor A – SKP Tachov