Rozpis utkání a výsledky

 

Skupina A
 
1. kolo 19.05.2018     14:00        
                                                                                     
Baník Stříbro D - Baník Stříbro A     0:3
Karel Valenta ml. - Michal Samec     1:6, 6:1, 4:6
Aleš Patera - Radek Nevařil     3:6, 3:6
Valenta, Patera - Samec, Nevařil     3:6, 2:6

TJ Sokol Planá A - SKP Tachov A     0:3
Pavel Moulis - Dalibor Chada     2:6, 2:6
Tomáš Wurm - Josef Braun     6:7, 2:6
Kadlec, Svoboda - Chada, Braun     1:6, 0:6

Sokol Bor A - Slavoj Ch. Planá A     2:1
Roman Malík - Tereza Krejzová   6:4, 7:6
Miroslav Noha - Martin Hubálek   6:0, scr Bor
Malík, Kortan - Krejzová, Kuzmík   2:6, 6:4, 1:0

2. kolo 26.05.2018     14:00

Sokol Bor A - Baník Stříbro D   3:0
Karel Máca - Karel Valenta ml.   7:6, 3:6, 7:5
Roman Malík - Pavel Bouzek   6:1, 6:2
Kortan, Malík - Valenta, Patera   6:2, 6:1

Slavoj Ch. Planá A - TJ Sokol Planá A     3:0
Tereza Krejzová - Miroslav Svoboda   6:1, 6:2
Martin Hubálek - Tomáš Wurm   7:6, 4:6, 7:5
Kuzmík, Rožumberk - Moulis, Svoboda   7:6, 4:6, 6:2

SKP Tachov A  - Baník Stříbro A     2:1
Dalibor Chada - Michal Samec   6:4, 6:4
Jiří Blažek - Radek Nevařil   7:5, 6:3
Chada, Blažek - Samec, Nevařil   5:7, 6:3, 0:1

3. kolo 02.06.2018     14:00

Baník Stříbro D - SKP Tachov A     0:3
Valenta Karel ml. - Dalibor Chada   0:6, 4:6
Pavel Bouzek - Jiří Blažek   0:6, 1:6
Valenta, Patera - Chada, Blažek   2:6, 1:2 scr Stříbro

Baník Stříbro A - Slavoj Ch. Planá A     3:0
Michal Samec - Tereza Krejzová   6:4, 6:2
Radek Nevařil - Martin Hubálek   6:3, 6:7, 7:5
Samec, Nevařil - Kuzmík, Krejzová   7:5, 7:6

TJ Sokol Planá A - Sokol Bor A     2:1
Tomáš Wurm - Miroslav Noha     3:6, 2:4 - scr Bor
Miroslav Svoboda - Roman Malík     2:6, 5:7
Moulis, Wurm - Máca, Kortan     7:6, 2:6, 1:0

4. kolo 16.06.2018     14:00

TJ Sokol Planá A - Baník Stříbro D     2:1
Tomáš Wurm - Pavel Bouzek   6:0, 6:1
Miroslav Svoboda - Karel Valenta ml.   7:5, 4:6, 3:6
Moulis, Wurm - Valenta, Bouzek   6:1, 6:1

Sokol Bor A - Baník Stříbro A     1:2
Karel Máca - Michal Samec   3:6, 0:6
Miroslav Noha - Radek Nevařil   6:1, 4:6, 6:4
Kortan, Malík - Samec, Nevařil   5:7, 7:6, 0:1

Slavoj Ch. Planá A - SKP Tachov A     0:3
Tereza Krejzová - Dalibor Chada   3:6, 2:6
Martin Hubálek - Jiří Blažek   4:6, 2:6
Kuzmík, Rožumberk - Chada, Braun   0:6, 3:6

5. kolo 24.06.2018     14:00

Baník Stříbro D - Slavoj Ch. Planá A     0:3
Karel Valenta ml. - Tereza Krejzová   1:6, 3:6
Pavel Bouzek - Martin Hubálek   3:6, 2:6
Valenta, Bouzek - Kuzmík, Rožumberk   7:5, 2:6, 0:1

SKP Tachov A - Sokol Bor A     3:0
Dalibor Chada - Roman Malík   6:4, 6:4
Jiří Blažek - Josef Kortan   6:2, 6:2
Chada, Braun - Malík, Kortan   6:1, 6:0

Baník Stříbro A - TJ Sokol Planá A     3:0
Michal Samec - Pavel Moulis   6:3, 6:3
Radek Nevařil - Tomáš Wurm   6:3, 1:6, 7:6
Samec, Nevařil - Moulis, Wurm   6:1, 6:1

Semifinále 30.06.2018     14:00
Hraje první umístěný v tabulce základní části se čtvrtým a druhý v tabulce se třetím.
Hraje se stejným systémem jako v základní části.
Výhodu domácího prostředí má výše postavené družstvo po základní části.

SKP Tachov A - Slavoj Ch. Planá A     3:0
Dalibor Chada - Tereza Krejzová   6:7, 6:4, 6:4
Jiří Blažek - Jiří Kuzmík   6:2, 6:4
Chada, Braun - Kuzmík, Rožumberk   6:0, 6:2
.
Baník Stříbro A  - Sokol Bor A     1:2
Michal Samec - Roman Malík   6:1, 6:1
Radek Nevařil - Miroslav Noha   6:1, 0:6, 2:6
Samec, Nevařil - Noha, Kortan   6:2, 4:6, 0:1 

Finále 07.07.2018     14:00
Hrají vítězové semifinálových duelů. Hraje se stejným systémem jako v základní části.
Výhodu domácího prostředí má výše postavené družstvo po základní části.

SKP Tachov A - Sokol Bor A

Skupina B

1. kolo 19.05.2018     9:00
volno - Baník Stříbro B

Sokol Bor C - SKP Tachov B     0:3
Michal Vávra - Aleš Santner     3:6, 4:6
Stanislav Šizling - Libor Novotný     1:6, 7:6, 5:7
Vávra, Šizling - Santner, Sedláček     5:7, 0:6

TJ Sokol Planá C - Slavoj Ch. Planá B     2:1
Vít Kňourek - Libor Hlačík   1:6, 6:7
Honza Pham - Zdeněk Pokorný   6:1, 6:4
Honza, Kulíř st. - Pokorný, Straka   6:4, 6:4

2. kolo 26.05.2018     9:00
volno - TJ Sokol Planá C

Slavoj Ch. Planá B - Sokol Bor C     0:3
Jiří Straka - Michal Vávra   6:4, 5:7, 5:7
Zdeněk Pokorný - Stanistal Šizling   5:7, 6:4, 5:7
Straka, Pokorný - Vávra, Šizling   6:7, 6:7

SKP Tachov B - Baník Stříbro B     2:1
Aleš Santner ml. - Milan Holátko   6:1, 6:4
Libor Novotný - Milan Budek   6:1, 6:3
Santner st., Novotný - Budek, Holátko   4:6, 4:6

3. kolo 02.06.2018     9:00
volno - SKP Tachov B

Baník Stříbro B - Slavoj Ch. Planá B     1:2
Michal Setvín - Zdeněk Pokorný   6:2, 6:0
Milan Budek - Libor Hlačík   1:6, 2:6
Setvín, Budek - Pokorný, Hlačík   4:6, 4:6

Sokol Bor C - TJ Sokol Planá C     1:2
Michal Vávra - Vladislav Kulíř   6:3, 6:3
Petr Dvořák - Vít Kňourek   3:6, 2:6
Dvořák, Šizling - Kňourek, Honza   2:6, 4:6

4. kolo 16.06.2018     9:00
volno - Sokol Bor C

TJ Sokol Planá C - Baník Stříbro B     0:3
Vít Kňourek - Michal Setvín   6:2, 3:6, 5:7
Honza Pham - Milan Holátko   3:6, 5:7
Honza, Kulíř st. - Setvín, Holátko   4:6, 7:6, 0:1 (11:13)

Slavoj Ch. Planá B - SKP Tachov B     1:2
Zdeněk Pokorný - Libor Novotný   3:6, 6:3, 1:6
Jiří Straka - Jiří Sedláček   3:6, 4:6
Pokorný, Straka - Sedláček, Santner st.   6:4, 6:4

5. kolo 23.06.2018     9:00
volno - Slavoj Ch. Planá B

SKP Tachov B - TJ Sokol Planá C     1:2
Aleš Santner ml. - Vít Kňourek   6:1, 6:1
Libor Novotný - Honza Pham   2:6, 2:6
Santner st., Uhlíř - Kňourek, Pham   6:3, 2:6, 0:1

Baník Stříbro B - Sokol Bor C     2:1
Milan Holátko - Stanislav Šizling   3:6, 6:3, 6:2
Michal Setvín - Michal Vávra   7:5, 6:0
Holátko, Budek - Šizling, Vávra   1:6, 4:6

Semifinále 30.06.2018     09:00
Hraje první umístěný v tabulce základní části se čtvrtým a druhý v tabulce se třetím.
Hraje se stejným systémem jako v základní části.
Výhodu domácího prostředí má výše postavené družstvo po základní části.

SKP Tachov B - Sokol Bor C     

TJ Sokol Planá C - Baník Stříbro B


Finále 07.07.2018     09:00
Hrají vítězové semifinálových duelů. Hraje se stejným systémem jako v základní části.
Výhodu domácího prostředí má výše postavené družstvo po základní části.