Aktuality

Zasedání tenisového svazu v Plané

Dne 7.3.2019 se v Plané sešli zástupci oddílů Planá,Chodová Planá,Bor,Tachov a Stříbro,aby zrekapitulovali loňský rok a probrali plány do toho letošního.

Krásné hodnocení jsme si vyslechli ze strany Chodové Plané,kde se velice daří práce s dětmi (98 dětí) a je vidět ,že i do budoucna se tento oddíl bude rozvíjet.Jejich zapálení a nadšení budiž všem příkladem.V dětských kategoriích mají 3 družstva a 3 družstva v DC neregistrovaných dospělých.

Na stejné vlně pokračovali i zástupci Plané.Ti už dlouhodobě vychovávají mládež a již několik let se jim daří je zapracovávat i do družstev dospělých. Ti loni dokázali postoupit do vyšší soutěže, k čemuž jim moc gratulujeme. Celoročně pořádají plnou řadu turnajů a i mimo tenisové utužování kolektivu v klubovně se jim moc daří.

Bohužel tím končí pozitiva ze zasedání.U Stříbra a Boru jsme si museli zvyknout na nedostatek členů a tím i možnost cokoli v klubu vytvářet.V případě Boru se ještě vrátím k velkému úspěchu v loňském DC neregistrovaných,kdy hodně překvapivě, ale naprosto zaslouženě celou soutěž ovládli(Noha,Máca,Malík,Kortan).Ještě jednou gratulujeme.

Kapitolou samostatnou je tachovský Slavoj,kdy dlouhodobé spory mezi Slavojem a tenisovým oddílem hodně omezují chod klubu.Škoda slov.

V další části se zasedání věnovalo zvolení nového předsedy.Po několikaletém působení Aleše Patery se na jeho žádost ujal vedení Vojta Mareš. Tím Alešovi děkujeme za dobře odvedenou práci a Vojtovi přejeme hodně štěstí a nadšení do nové práce.

Jedním z posledních bodů bylo domluvení nového formátu DC neregistrovaných.Bude pouze jedna skupina, kde se utká každý s každým. Zúčastní se devět týmů.Dva z Boru a Tachova, tři z Chodové Plané a po jednom z Plané a Stříbra.Začátek soutěže se plánuje na první polovinu května.

No a asi poslední novinka je, že se od nynějška starám o tyto stránky, takže se budu snažit sem dávat vše, co se mi ohledně našeho tenisu dostane pod ruce.

Váš Michal S.

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂